Tematy zajęć i zadania domowe


25.09.2022

Klasa 0A (sob. godz.08:00) - mgr Ilona Lalak

Lekcja 3

Cele ogólne: Utrwalenie poznanych samogłosek, nauka piosenki i integracja grupy.

Temat spotkania: Wesoło się bawimy

Plan zajęcia:
1. Powitanie dzieci w grupie piosenką „Na powitanie wszyscy razem” według Marty Bogdanowicz (link do piosenki).
2. Poznanie i utrwalenie wybranych samogłosek „A, E, I, O, U, Y”.
3. Wykonanie karty pracy z samogłoskami „A” i „O”.
4. Zabawa ruchowa „Ti ti tu - jestem tu”.
5. Ćwiczenia pamięci oraz mowy - gra memory.
6. Nauka piosenki na pasowanie ucznia.
7. Integracyjne zabawy ruchowe.
8. Zakończenie zajęć. Nagrodzenie dzieci pochwałą słowną i naklejką.
9. Pożegnanie grupy.

 

Lekcja 2

Cele ogólne: Integracja grupy, poznanie samogłoski „i/I”, ćwiczenia spostrzegawczości, poszerzanie zasobu słownictwa.

Temat spotkania: Razem miło i wesoło

Plan zajęcia:
1. Powitanie dzieci w grupie piosenką „Na powitanie wszyscy razem” według Marty Bogdanowicz (link do piosenki).
2. Zabawa ze śpiewem „Głowa, ramiona” według Marty Bogdanowicz (link do piosenki).
3. Przypomnienie samogłosek z poprzednich zajęć „u/U” oraz „e/E”.
4. Zabawa ruchowa przy muzyce „Szukamy literek”.
5. Ćwiczenia spostrzegawczości i pamięci, gra „PUSS” - szukanie nowego miejsca wybranym literom.
6. Zabawa ruchowa „Szukamy kolorów”.
7. Nauka piosenki „niespodzianka dla rodziców” (nie mogę podać tytułu). ;-)
8. Swobodne zabawy.
9. Wykonanie karty pracy utrwalającej samogłoskę „i/I” oraz „e/E”.
10. Oglądanie krótkiego filmiku „Przygody kota Filemona” - swobodna pogadanka.
11. Zakończenie zajęć. Nagrodzenie dzieci pochwałą słowną i naklejką.
12. Pożegnanie grupy.

25.09.2022

Klasa 0B (sob. godz.11:10) - mgr Babara Biłan

25.09.2022

Klasa 1A (pt. 16:30) - mgr Barbara Biłan

25.09.2022

Klasa 1B (sob. godz.08:00) - mgr Aneta Pajda

25.09.2022

Klasa 1C (sob. godz.11:10) - mgr Anna Kreier

25.09.2022

Klasa 2A (pt. godz.16:30)) - mgr Anna Siarka

25.09.2022

Klasa 2B (sob. godz.08:00) - Ada Rusowicz

25.09.2022

Klasa 2C (sob. godz.11:10) - Ada Rusowicz

25.09.2022

Klasa 3A (pt. godz.16:30) - mgr Ilona Lalak

25.09.2022

Klasa 3B (sob. godz.11:10) - mgr Joanna Rataj-Kheyon

25.09.2022

Klasa 4A (sob. godz.16:30) - mgr Anna Kreier

25.09.2022

Klasa 4B (sob. godz.8:00) - mgr Iwona Rusowicz

25.09.2022

Klasa 5A (pt.16:30) - mgr Iwona Rusowicz

25.09.2022

Klasa 5B (sob.11:10) - mgr Iwona Rusowicz

 Lekcja 3

25.09.2022

Klasa 7A i 7B - mgr Arkadiusz Rusowicz